środa, 24 grudnia 2014

Ślę życzeń moc ;)

Kochani!
W tym wyjątkowym, świątecznym dniu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt w gronie najbliższych. Domu pełnego ciepła, życzliwości i radości. Spędźcie ten czas tak jak tylko chcecie, z bliskimi, najważniejszymi osobami w swoim życiu. Celebrujmy każdą z chwil, bo z nich składa się nasze życie.
Pamiętajmy również o tych samotnych, starszych osobach, które ten okres spędzają często bez rodziny, w odosobnieniu. Zatrzymajmy się choć na chwilę, porozmawiajmy, przytulmy... to przecież dar serca, nic nie kosztuje. I nie obawiajmy się wzruszeń i łez, nikt zwłaszcza w takim dniu nie powinien czuć się samotny. Wyciągnijmy dłoń do tych przez nas zapomnianych i nielubianych, jeśli mamy odwagę.


Ja Wigilię spędzam w pierwszej części dnia w pracy. Z pacjentami, którzy dzisiaj potrzebują drugiej osoby bardziej niż kiedykolwiek. Zrozumiałam, że nie ma niczego bardziej cennego niż zdrowie i wsparcie najważniejszych.

W domu choinka już ubrana, jodła pachnie pięknie i świąteczny klimat czuć w powietrzu. W czasie Świąt chcę odpocząć, znaleźć wewnętrzny spokój, cieszyć się tym czasem.


Jeszcze raz, wszystkiego najcudowniejszego! Niech dzieją się cuda.


11 komentarzy: