niedziela, 23 grudnia 2012

Charytatywnie.

Świąteczny nastrój panuje już wszędzie. Sprzątanie, pieczenie pierników, pakowanie prezentów... Pamiętajmy również o naszych czworonogach, które potrzebują pomocy. Możecie im ją dać jednym małym kliknięciem :)

Zapraszamy na  aukcję charytatywną, którą organizuje Candle Room wraz z fundacją BERNARDYN. Dochód z tych aukcji w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierzaków.

Zapraszamy do licytacji :)

http://allegro.pl/charytatywnie-swieca-yankee-candle-dla-zwierzaka-i2892908534.html

http://allegro.pl/charytatywnie-swieca-yankee-candle-dla-zwierzaka-i2892922386.html


I druga akcja charytatywna w bardzo szczytnym celu.

„Każdy dzień na pomaganie dzieciom jest dobry, Boże Narodzenie to jednak czas szczególny. To czas rodzinnych spotkań, wyjątkowych i radosnych chwil. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia. Pomóż nam by na twarzach dzieci malował się uśmiech! :) Potrzeba tak niewiele!
"Pomóż dzieciom spotkać się ze Świętym Mikołajem" to akcja wsparcia Domu Dziecka w Warszawie jednego z najstarszych tego typu miejsc w Polsce, gdzie los złączył historie kilkudziesięciu wspaniałych maluchów!
Na aukcjach wystawiamy 6 prac plastycznych szkrabów (w wieku od 6 do 11 lat. Od wydzieranek, przez malowanie, po własnoręcznie lepione! :)), które możecie wylicytować wraz z podpisami autorek i autorów, dedykacjami i podziękowaniami! :)
Cel jest jeden - Zebrać jak największą ilość środków na prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka, tak by w tym wyjątkowym miejscu, w tym wyjątkowym dniu stworzyć jeszcze bardziej wyjątkowy nastrój i spowodować, by dzieci otrzymały choćby namiastkę prawdziwych, rodzinnych Świąt. Gorąco namawiamy i prosimy - Dołączcie do nas!
Dodatkowo:
Do Świąt Bożego Narodzenia z KAŻDEGO sprzedanego opakowania mleka kokosowego lub wody kokosowej poprzez nasz sklep internetowy (http://www.vivalife.pl/sklep/) przekażemy 1 zł na prezenty dla kochanych maluchów, by i do nich w Wigilię zawitał Święty Mikołaj z czarodziejskim workiem pełnym niesamowitych prezentów! O innych akcjach wsparcia dla Domu Dziecka przeczytacie na https://www.facebook.com/woda.kokosowa.
Zapraszamy do naszego sklepu – Tak można połączyć przyjemne… z BARDZO pożytecznym! :)

Niech nikt nie zostanie sam w te Święta!
 

5 komentarzy:

  1. Bardzo fajne są takie inicjatywy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że są takie akcje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetna inicjatywa! :)) Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt! :*

    OdpowiedzUsuń